O nas

Niemal każda dziedzina życia nie może obejść się bez wyrobów ze stali. We wszystkich formach aktywności ludzkiej obecne są te produkty - otwierając okno, rozmawiając przez telefon, podróżując, a nawet oglądając telewizję.

 

Kika słów o naszej firme

Firma Majewski z siedzibą w Gnieźnie działa na rynku producentów elementów metalowych od 1984 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, co w połączeniu z zapleczem technicznym oraz dobrze rozbudowanym parkiem maszynkowym, pozwala na elastyczne i szybkie dostosowanie procesów produkcyjnych do indywidualnych zamówień.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkego rodzaju elementów, części metalowych. Mocną stroną naszej firmy, jest długoletnie doświadczenie oraz zdolność dostosowania potencjału do potrzeb i wymagań klienta. Celem naszej firmy jest wytwarzenie wyrobów o wysokiej jakości, pełnej powtarzalności oraz sprawnej obsłudze, co wiąże się z zaspokojeniem wszelkich potrzeb kierowanych do nas przez naszych klientów.

Zajmujemy się również dystrybucją elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz osprzętu żeglarskiego.  Nasze rozwiązania  dostarczamy do wielu gałęzi przemysłu.Długoletnie doświadczenie


Wysoka jakość o pełnej powtarzalności


Rozbudowany park maszynowy


Wysoko wykwalifikowani pracownicy
Dystrybucja
Zajmujemy się dystrybucją elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz osprzętu żeglarskiego...

dowiedz się więcej