Realizacje

Produkujemy całe urządzenia lub też podzespoły urządzeń, w zależności od potrzeb klientów. Produkujemy na podstawie dokumentacji powierzonej przez klienta, na podstawie wzoru elementu.

Dostarczamy wyroby do:

  • przemysł maszynowy
  • przemysł spożywczy
  • przemysł piekarski
  • dźwigi budowlane, pomosty robocze
  • transport wewnętrzny
  • naczepy, przyczepy

Materiały

Nasze wyroby produkujemy ze stali nierdzewnej, węglowej, stali gatunkowej, metali kolorowych, tworzyw sztucznych.

 

Procesy cieplno-chemiczne i powłoki ochronne

Produkowane wyroby poddawane są procesom cieplno-chemicznym, takim, jak: hartowanie, azotowanie, nawęglanie, czernienie. Wyroby naszej produkcji poddawane są procesowi nanoszenia powłok ochronnych, takich, jak cynkowanie ogniowe, galwaniczne, niklowanie, chromowanie, malowanie w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Wyroby naszej produkcji trafiają na rynki krajowe i zagraniczne. Dążymy do ciągłego rozwoju, a co za tym idzie, inwestycji w nowe urządzenia dające wyższą jakości powtarzalność produkcji. Posiadamy krótkie terminy realizacji zleceń. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa, co zaowocuje współpracą. Jesteśmy otwarci na propozycje i potrzeby z Państwa strony.

Koła Wały proste i osie napędowe Tuleje gwintowane i bez gwintu Pierścienie dystansowe Prowadniki rolkowe, rolki Podkładki, nakrętki, śruby specjalnego przeznaczenia, sworznie Bariery zabezpieczające, ramy, osłony Zespoły łożyska Obejmy, łączniki, belki, sprzęgła specjalnego przeznaczenia Elementy gięte z blach Urządzenia przemysłowe, np. platformy, palety metalowe Frezowanie Urządzenia transportu wewnętrznego, podajniki rolkowe, wózki transportowe


Długoletnie doświadczenie


Wysoka jakość o pełnej powtarzalności


Rozbudowany park maszynowy


Wysoko wykwalifikowani pracownicy
Dystrybucja
Zajmujemy się dystrybucją elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz osprzętu żeglarskiego...

dowiedz się więcej